AAT HOLDING S.A.
AAT HOLDING to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Kogo szukamy?

Programista C#

Miejsce pracy: Warszawa

AAT HOLDING to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych;
  • programowanie według przygotowanych założeń projektowych;
  • wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji;

Oczekujemy:

  • znajomości środowiska MS Visual Studio;
  • dobrej znajomości języka C# popartego już zrealizowanymi projektami (również tymi niekomercyjnymi);
  • bardzo dobrej znajomości programowania obiektowego;
  • znajomości dobrych praktyk programistycznych;
  • ogólnej wiedzy z zakresu działania sieci;
  • umiejętności ustalania priorytetów i samodzielnej pracy;

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji komunikujących się z zewnętrznymi urządzeniami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat);
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejetności;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy;
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AAT HOLDING S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 431, 02-801 Warszawa. Pełna treść klauzuli informacyjnej https://www.aat.pl/pl/daneosobowe