Programista C#

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Programista C#Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych w technologii C#
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami
  • Praca  metodologii SCRUM

Wymagania:

  • Dobra znajomość platformy .NET (WPF, ASP.NET MVC, Entity Framework, Unity, WCF)
  • Praktyczna znajomość XML (XSD, XSLT), Web Services
  • Znajomość środowiska Visual Studio
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL, Oracle)?
  • Znajomość narzędzi typu GIT, SVN, Jenkins, Jira
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym
  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów i realny wpływ na kształt projektu
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń
  • Elastyczny czas pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.