Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 27 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 130 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 3700 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE:

  • pracę w charakterze programisty;
  • projektowanie oraz tworzenie oprogramowania.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego (informatyka i kierunki pokrewne);
  • praktycznej znajomości programowania obiektowego;
  • bardzo dobrej znajomości języka C#;
  • praktycznej znajomości technologii .net;
  • dobrej znajomości T-SQL;
  • znajomość i środowiska Visual Studio 2008/2010;
  • znajomość i języka angielskiego.

MILE WIDZIANE:

  • zawodowe doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku C#;
  • znajomość języka C++;
  • znajomość XML;
  • znajomość UML;
  • znajomość TDD (Test Driven Development).

U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;
  • szkolenia;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Prezentacja firmy

Wiodący na rynku środkowoeuropejskim dystrybutor części i podzesp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management