Cyclad Sp. z o.o.

Programista C++

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych, posiadającego największą ofertę produktową w branży kolejowej poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem wyżej wymienionego stanowiska.

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie zmian w istniejącym oprogramowaniu w celu dopasowania rozwiązań do potrzeb klienta
  • Analiza zgłoszonych przez klienta nieprawidłowości w działaniach systemu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Testowanie istniejącego systemu jak również testowanie wprowadzonych zmian
  • Tworzenie raportów z testów

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe (informatyka, automatyka lub elektronika)
  •  Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  •  Dobra znajomość języka angielskiego
  •  Dobra znajomość środowiska MS Visual Studio
  •  Doświadczenie w programowaniu C++
  •  Znajomość Windows Server
  •  Znajomość protokołów sieciowych

Mile widziane:

  •  Znajomość C#, DOORS, Synergy, AMQP i WPF
  •  Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Udział w projektach mających na celu usprawnienie rozwiązań z których korzystają miliony osób na całym świecie
  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami
  • Aktywny wpływ na swój rozwój
  • Pakiet szkoleń
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prywatny plan emerytalny
  • Dofinansowanie wypoczynku letniego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.