Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Programista C++

Od: Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Wymagania kluczowe stawiane potencjalnym kandydatom:

  • Biegła znajomość języka C++.
  • Znajomość środowiska programistycznego firmy Borland (Embarcadero Technologies).
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle).
  • Znajomość systemów ERP.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych.

Cele i zadania:

  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań.
  • Implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych.
  • Testowanie oprogramowania.
  • Dokumentacja realizowanych projektów

Oferujemy:

  • pracę w siedzibie Firmy w Katowicach ( telepraca wykluczona ),
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia ),
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • umowę o pracę
  • pracę w komfortowych warunkach – ładne wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe, bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych, wyposażona kuchnia i jadalnia
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • pomoc we wdrożeniu w pracę
  • wyjazdy integracyjne :)
  • imprezy sportowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.