Opis stanowiska pracy

Mamy ciekawą ofertę pracy dla programistów C++, którzy chcieliby dołączyć do zespołu pracującego przy ambitnych i zróżnicowanych projektach, głównie w obrębie zaawansowanej wizji komputerowej. Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy ciekawych i wymagających zagadnieniach, zapraszamy do współpracy. Nie jesteśmy fabryką programistów, ale dojrzałą firmą R&D.

Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy: umowa o pracę lub B2B.

Oferujemy:
- ciekawe projekty
- zarobki adekwatne do umiejętności
- niekorporacyjny klimat
- możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym
- możliwość indywidualnego rozwoju w wybranym kierunku
- ubezpieczenie grupowe dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy
- kartę sportową OK System (najwyższy pakiet) dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy

Wymagania

1. wykształcenie kierunkowe

2. bardzo dobra znajomość C++ i programowania obiektowego

3. znajomość wzorców projektowych

4. znajomość języka angielskiego umożliwiającą rozumienie dokumentacji technicznej i naukowej

Mile widziane:

1. znajomość Qt

2. znajomość zagadnień wizji komputerowej i przetwarzania obrazów

3. umiejętność programowania z wykorzystaniem GPU

4. doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych

Prezentacja firmy

Software Interactive to spółka mająca na celu wprowadzanie na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy