Opis stanowiska pracy

Podstawowy zakres obowiązków to współpraca z zespołem projektantów w zakresie tworzenia i rozwijania oprogramowania wbudowanego (embedded) do podsystemów składowych zasobników energii (Automotive - EV, HEV). Ze względu na specyfikę opracowywanych produktów do zadań należeć będzie także zespołowa analiza
wymagań projektowych wraz z tworzeniem architektury projektowanych systemów wbudowanych (dokumentacja) oraz ich implementacją a także finalnie czynny udział w testach i wdrożeniu.

Dołącz do naszego zespołu budującego baterię do elektrycznych autobusów!

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne poparte doświadczeniem pracy na stanowisku programisty systemów wbudowanych,
- Umiejętność programowania systemów wbudowanych w języku C,
- Umiejętność dostosowania swojego stylu pisania kodu do określonych założeń programistycznych a także tych wynikających ze stosowanych standardów np. MISRA,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Znajomość zagadnień komunikacji po magistrali CAN,
- Mile widziana znajomość bezpieczeństwa funkcjonalnego w oprogramowaniu,
- Zdolności organizacyjne i interpersonalne, praca zespołowa.

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy