Opis stanowiska pracy

Poszukujemy studentów kierunków informatycznych (lub pokrewnych) zainteresowanych nabyciem interesującego doświadczenia zawodowego na stanowisku Programista C#.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie rozwiązań programistycznych;
  • implementacja, utrzymywanie i rozwój oprogramowania w technologii .NET;
  • dbanie o jakość kodu i zgodność rozwiązań z istniejącymi standardami;

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w młodym zespole nad ciekawymi projektami;
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy;
  • pracę nad jednym projektem jednocześnie;

Wymagania

Wymagania:

  • podstawowa znajomość C#;
  • gotowość do pracy przez minimum 25 godzin tygodniowo (preferowane 40 godzin tygodniowo);
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • terminowość;
  • samodzielność;

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość JS, Ajax, HTML, CSS;
  • podstawowa znajomość Bootstrap;
  • podstawowa znajomość SQL;
  • podstawowa znajomość wzorców projektowych;
  • podstawowa znajomość systemów kontroli wersji (w szczególności Git);

Prezentacja firmy

BloomboardGroup wspiera branżę e-commerce, tworząc oprogramowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy