Programista C++ (środowisko C++ Builder)

Propark Wiesław Górski

BĘDZIN, 42-500, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą produkującą kompleksowe rozwiązania obsługi parkingów.
W związku z tworzeniem nowej wersji systemu poszukujemy programisty w języku C++.

Główne zadania:
- Tworzenie oprogramowania wg wytycznych,
- Utrzymywanie i rozwój aktualnych projektów informatycznych,
- tworzenie dokumentacji projektowej systemu

Możliwość częściowej pracy zdalnej

Wymagania

min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++, preferowane środowisko C++ Builder
znajomość języka SQL,
znajomość obsługi relacyjnych baz danych,
znajomość pakietów biurowych (MS Office, OpenOffice),
znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,
gotowość do rozwoju

Mile widziane:
znajomość systemu kontroli wersji SVN

Prezentacja firmy

Firma PROPARK jest polskim liderem w produkcji profesjonalnych systemów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
etat, FV
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy