Programista C# .NET (także praca zdalna)

Sybilla Technologies Sp. z o.o.

85-023 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty C# .NET posiadającego doświadczenie w pracy przy backendzie, a także z urządzeniami i sensorami (np. urządzenia sterowane przez RS232/485, kamery CMOS, sensory pogodowe), oraz z programowaniem na platformie .NET Core (algorytmy numeryczne, zdarzenia, programowanie równoległe, algorytmy przetwarzania obrazów).

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwijanie technologii sterowania teleskopami optycznymi oraz efektywnego pozyskiwania danych obserwacyjnych, ich przechowywania, monitorowania jakości oraz raportowania wyników z łańcucha procesującego (ang. pipelines, workflow). W zakres obowiązków będzie wchodzić tworzenie i udoskonalanie sterowników urządzeń, integracja i optymalizacja oprogramowania dla robotycznych sensorów, rozwój algorytmów do analizy danych optycznych, oprogramowanie do łączenia sensorów w sieci. Mile widziana znajomość Pythona lub JavaScript/TypeScript. Praca związana jest z budową globalnej sieci sensorów na potrzeby monitorowania przestrzeni okołoziemskiej.

Osoby aplikujące proszone są o podanie przykładów własnego kodu, aplikacje nie posiadające linku do próbki kodu nie będą rozpatrywane.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyka, fizyka, matematyka lub kierunki pokrewne),
  • 4 letnie doświadczenie w programowaniu w C# obejmujące przynajmniej jedno z zagadnień: sterowniki dla urządzeń, algorytmy numeryczne.
  • bardzo dobra znajomość platformy .NET, wzorców projektowych oraz programu Visual Studio),
  • profesjonalne podejście do pracy, inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej,
  • umiejętność tworzenia, wdrażania i monitorowania oprogramowania sterującego złożonymi systemami.

Prezentacja firmy

Sybilla Technologies, sp. z o.o. (ST) provides industry standards’-based... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie zadaniowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy