Programista C#/.NET MSSQL

Kraków, małopolskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to światowy lider w dziedzinie inteligentnych, w pełni zautomatyzowanych systemów logistycznych.

Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech, natomiast w Polsce jest ulokowany oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie. Ponadto firma ma swoje oddziały w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Szwecji, Francji, Australii i Dubaju.

Aktualnie szukamy pracownika, który zasili istniejący zespół na stanowisku:

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie systemów zarządzania magazynem WMS realizujących założenia projektowe zgodnie ze specyfikacją, z wykorzystaniem technologii Microsoft .NET, w tym C#
  • tworzenie zapytań SQL (tabele, widoki, funkcje, procedury i indeksy)
  • czynny udział w pracy zespołu programistów odpowiedzialnych za planowanie, specyfikację i fazę testowania aplikacji
  • wdrożenia projektów u klientów w różnych lokalizacjach na świecie

WYMAGANIA:

  • około 1-2 letnie doświadczenie z wykorzystaniem technologii Microsoft .NET, w tym C# (WCF, WPF, LINQ)
  • w przypadku braku znajomości środowiska C# wymagane jest 2-3 letnie doświadczenie w programowaniu Java, C, C++, V.B>6., Python lub V.B .NET
  • znajomość środowiska MSSQL
  • mile widziana znajomość konfiguracji serwerów, modułów komunikacyjnych i OP
  • gotowość do wyjazdów służbowych (praca w oddziałach firmy zagranicą około 200-250 dni w roku)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min A2

Wymagania

OFERUJEMY:

  • około roczne wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników
  • UoP od początku zatrudnienia
  • wynagrodzenie, w skład którego wchodzą:
  1. Pensja podstawowa 6000 - 7000zł brutto
  2. Dieta dzienna – około 40-50 euro brutto/dzień
  3. Dniówki uzależnione od ilości dni spędzonych zagranicą w rozkładzie:

           a) 0-150 dni --> 120zł brutto/dzień

           b) 151-365 dni --> 250zł brutto/dzień

  • zakwaterowanie, kartę firmową i pełną organizację wyjazdu
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę fitness OK System
  • prace w młodym, entuzjastycznym i wielokulturowym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

Aplikacje bez aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będę kwalifikowane do procesu rekrutacji.

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych Klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami, a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inżynieria