Programista C#/.NET MSSQL

FallWork Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Kraków

Nasz Klient to światowy lider w dziedzinie inteligentnych, w pełni zautomatyzowanych systemów logistycznych.

Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech, natomiast w Polsce jest ulokowany oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie. Ponadto firma ma swoje oddziały w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Szwecji, Francji, Australii i Dubaju.

Aktualnie szukamy pracownika, który zasili istniejący zespół na stanowisku:

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie systemów zarządzania magazynem WMS realizujących założenia projektowe zgodnie ze specyfikacją, z wykorzystaniem technologii Microsoft .NET, w tym C#
  • tworzenie zapytań SQL (tabele, widoki, funkcje, procedury i indeksy)
  • czynny udział w pracy zespołu programistów odpowiedzialnych za planowanie, specyfikację i fazę testowania aplikacji
  • wdrożenia projektów u klientów w różnych lokalizacjach na świecie

WYMAGANIA:

  • około 1-2 letnie doświadczenie z wykorzystaniem technologii Microsoft .NET, w tym C# (WCF, WPF, LINQ)
  • w przypadku braku znajomości środowiska C# wymagane jest 2-3 letnie doświadczenie w programowaniu Java, C, C++, V.B>6., Python lub V.B .NET
  • znajomość środowiska MSSQL
  • mile widziana znajomość konfiguracji serwerów, modułów komunikacyjnych i OP
  • gotowość do wyjazdów służbowych (praca w oddziałach firmy zagranicą około 200-250 dni w roku)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min A2

OFERUJEMY:

  • około roczne wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników
  • UoP od początku zatrudnienia
  • wynagrodzenie, w skład którego wchodzą:
  1. Pensja podstawowa 6000 - 7000zł brutto
  2. Dieta dzienna – około 40-50 euro brutto/dzień
  3. Dniówki uzależnione od ilości dni spędzonych zagranicą w rozkładzie:

           a) 0-150 dni --> 120zł brutto/dzień

           b) 151-365 dni --> 250zł brutto/dzień

  • zakwaterowanie, kartę firmową i pełną organizację wyjazdu
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę fitness OK System
  • prace w młodym, entuzjastycznym i wielokulturowym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

Aplikacje bez aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będę kwalifikowane do procesu rekrutacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.