Programista C#/.NET (100% zdalnie) - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy Programisty C#.

Programista C#/.NET (100% zdalnie)Miejsce pracy: Opole

Zadania:

  • rozwój i tworzenie oprogramowania;
  • projektowanie i budowanie ram rozwoju aplikacji;
  • rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracji między systemami;
  • współudział w testowaniu rozwiązań;
  • współudział w przygotowywaniu koncepcji rozwoju oprogramowania;
  • generowanie nowych wersji programów;
  • samodzielne prace programistyczne przy tworzeniu nowych rozwiązań informatycznych w zakresie powierzonych kodów źródłowych;
  • udział w opracowywaniu dokumentacji technicznej przekazywanych rozwiązań programistycznych.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zakresie programowania w C#;
  • bardzo dobra znajomość platformy .NET Framework;
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego;
  • znajomość MS SQL;
  • znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych;
  • znajomość architektury relacyjnych baz danych oraz zagadnień integracyjnych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom B1);
  • umiejętność pracy w zespole oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość budowania ścieżki zawodowej;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w systemie 100% zdalnie;
  • Benefity pozpłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.