Programista C#/Java/C++

Soft-Projekt

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kreatywnych i zaangażowanych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu, na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji w języku C#/JAVA/C++,
  • tworzenie rozwiązań spełniających wymagania techniczne i biznesowe,
  • dbanie o wysoką wydajność i elastyczność systemu,
  • modelowanie nowych, ciekawych i innowacyjnych funkcjonalności.

Oferujemy:

  • pracę w prężnym i ambitnym zespole,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • możliwość uczestniczenia w perspektywicznym i stabilnym projekcie,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów zawodowych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy odpowiedzialnego i pełnego zaangażowania podejścia do pracy, a także umiejętności:

  • programowania obiektowego w języku C#/JAVA/C++,
  • analizy i modyfikacji istniejącego kodu programu,
  • tworzenia rozwiązań, algorytmów, architektury programu,
  • budowy i analizy struktur baz danych,
  • wyszukiwania informacji i radzenia sobie z nietypowymi zagadnieniami,
  • szybkiego uczenia się i chęci rozwoju

oraz znajomości:

  • języka SQL, szczególnie z wykorzystaniem baz danych MySQL,
  • architektury klient-serwer.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość środowiska Borland Developer Studio,
  • znajomość Developer Express (VCL Controls),
  • znajomość PHP, HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery,
  • doświadczenie w pracy nad złożonymi projektami informatycznymi,
  • wiedza z zakresu budowy i konfiguracji sieci komputerowych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane aplikacje.