Programista C# / Informatyk

INFOTEL Software Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma INFOTEL Software Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku oprogramowania medycznego / stomatologicznego w Polsce, producentem programów: ProDentis, Protetis i Medicus, profesjonalnych narzędzi do zarządzania placówkami medycznymi.
Obecnie poszukujemy absolwentów Politechniki Wrocławskiej lub studentów V roku, kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA C# - INFORMATYK

w następujących zakresach tematycznych: C#/ Javascript/ JQuery

ZADANIA:
• rozwój oprogramowania w języku C#, programowanie interfejsu użytkownika
• rozwój aplikacji klienckich dla chmury, programowanie UI

Wymagania

WYMAGANIA:
• C#, SQL
lub
• Javascript/ JQuery, ASP/ C#, AJAX, JSON

Oferujemy pracę w oparciu o najnowsze technologie, możliwość udziału w projektach i pracy z zespole oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres firmy.

Prezentacja firmy

Firma INFOTEL Software Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria