Programista C# (fullstack)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów, pracować przy budowie aplikacji webowych w projektach na szeroką skalę! Kiedy jak nie teraz? :)
                                                                        A zatem… Dołącz do nas!

Programista C# (fullstack)Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • projektowanie i tworzenie aplikacji webowych w technologii C#,
  • praca z architekturą mikroserwisowa oraz SOA,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej,
  • współpraca z zespołem projektowym w metodologii SCRUM.

Czego oczekujemy?

  • Komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w technologiach: ASP.NET MVC, ASP.NET Core MVC, WebServices oraz REST API,
  • mile widziana jest znajomość technologii frontendowych takich jak: Angular, JavaScript, jquery, CSS,
  • znajomośći języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2),
  • zaangażowania oraz otwartości na naukę i nowe rozwiązania.

Co proponujemy?

  • Udział w interesujących projektach o dużej skali, pracę z nowymi technologiami,
  • pracę wśród doświadczonych Specjalistów, wymianę wiedzy w zespołach projektowych oraz realny wpływ na kształt projektu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (umowa B2B) oraz pakiet benefitów,
  • elastyczny czas pracy (6:00-18:00).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.