Programista C# (FullStack, .NET, CI/CD, także praca zdalna)

Sybilla Technologies Sp. z o.o.

85-023 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty C# posiadającego kilkuletnie doświadczenie w pracy w architekturze serwerowej (mikroserwisy, RabbitMQ, ASP.NET, SQL, Entity Framework, Docker), oraz z programowaniem na platformie .NET Core (oprogramowanie aktorowe, wzorce publish subscribe, zdarzenia, SignalR, programowanie równoległe, OAuth, OpenID) pracującego w środowisku C#.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwijanie podstawowych technologii na których budowane są produkty firmy, od podstawowych technologii opartych o wzorce aktorowe, poprzez oprogramowanie strumieni analizy i redukcji danych (ang. pipelines, workflow), algorytmy do wizualizacji, i interfejsów użytkownika.

Produkty firmy zapewniają autonomiczną pracę sensorów obserwujących przestrzeń kosmiczną, zarządzają nimi, optymalizują ich pracę, są odpowiedzialne za redukcję i analizę danych z nich pochodzących. Sybilla Technologies kontrybuuje do programów związanych z bezpieczeństwem przestrzeni kosmicznej, prac naukowych, edukacji oraz komercyjnych obserwacji. Sybilla Technologies jest dostawcą eksperckich rozwiązań informatycznych oraz operatorem 12 robotycznych obserwatoriów na 5 kontynentach i systematycznie poszerza swoją bazę klientów oraz produktów. W naszej działalności zajmujemy się automatyzacją procesu obserwacji obiektów w przestrzeni kosmicznej w celach: naukowych (gwiazdy, planety, galaktyki), edukacyjnych oraz komercyjnych (satelity, śmieci kosmiczne, asteroidy). Rozwiązania związane z planowaniem zadań, przetwarzaniem danych będą wykorzystywane w ramach współpracy z Polską Agencją Kosmiczną i Europejską Agencją Kosmiczną.

Oferujemy

  • ciekawe wyzwania w zakresie architektury oprogramowania, algorytmów oraz możliwość ich szybkiego testowania, wdrażania w ramach CI/CD w produkcji,
  • elastyczne godziny pracy (także praca zdalna i na niepełny etat w Bydgoszczy lub Toruniu),
  • tworzenie przełomowych rozwiązań w oparciu o najnowsze rozwiązania, dla lidera na rynku robotycznych obserwatoriów,
  • pracę w twórczym i dynamicznym zespole,
  • szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej we współpracy z klientami na całym świecie, agencjami kosmicznymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyka, fizyka, matematyka lub kierunki pokrewne),
  • 4-5 letnie doświadczenie w programowaniu w C# obejmujące przynajmniej jedno z zagadnień: mikroserwisy, programowanie reaktywne, algorytmy analizy danych, RabbitMQ,
  • bardzo dobra znajomość platformy .NET, wzorców projektowych oraz programu Visual Studio (w wersji 2017 lub wyższej),
  • profesjonalne podejście do pracy, inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej,
  • umiejętność tworzenia, wdrażania i monitorowania aplikacji serwerowych.

Mile widziane

  • doświadczenie z wykorzystaniem systemów kolejek wiadomości (RabbitMQ, Azure Queue),
  • znajomość i doświadczenie w użyciu JavaScript, TypeScript,
  • dobra znajomość statystyki, metod numerycznych w zakresie matematyki, fizyki lub astrofizyki,
  • umiejętność tworzenia mikroserwisów,
  • umiejętność pisania skryptów na platformy Windows i Linux.

Prezentacja firmy

Sybilla Technologies, sp. z o.o. (ST) provides industry standards’-based... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy