Opis stanowiska pracy

2-10-51239
Wynagrodzenie: 10000 - 14000 PLN

Dla naszego Klienta międzynarodowego lidera z branży Hi-Tech poszukujemy osób na stanowisko:

Programista C/C++

Zespół pracuje w Scrumie i zajmuje się tworzeniem autorskiego, globalnego rozwiązania dedykowanego na smart watch - aż 80% wymiaru pracy to programowanie nowych funkcjonalności.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość C/C++
- komercyjne doświadczenie w programowaniu w systemie Linux
- plusem będzie znajomość JavaScript
- znajomość j. angielskiego - min. B1

Korzyści:
-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Jasna ścieżkę kariery
-Praca w ciekawym i zgranym zespole
-Bogaty pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP