Programista C/C++

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dołącz do zespołu zajmującego się rozwojem oprogramowania na urządzenia do odbioru telewizji cyfrowej: Telewizory Smart TV, Panele wielkoformatowe (LFD) oraz Dekodery telewizji kablowej i satelitarnej.

Programista C/C++Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych oraz ich bieżące wdrażanie

  • Tworzenie architektury systemu

  • Implementacja / wdrożenie systemu

  • Koordynacja zadań projektowych i wspieranie młodszych stażem pracowników w rozwoju zawodowym

Wymagania:

  • 3+ lat doświadczenia na stanowisku C/C++ developera
  • Dobra znajomość bibliotek STL/ BOOST
  • Znajomość UML
  • Znajomość zagadnień programowania wielowątkowego
  • Zarządzanie kodem ( P4 / GIT)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min.B2
  • Doświadczenie w pracy w projektach międzynarodowych

Oferujemy:

  • Stały dostęp do najnowszych technologii
  • Stabilnie zatrudnienie w międzynarodowej firmie (UoP)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie j. angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.