Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie i udoskonalanie oprogramowania dla naszych rozwiązań.

Wymagania

Oczekujemy:
- znajomości języka programowania C/C++,
- umiejętności pracy w zespole,
- zaangażowania i samodyscypliny,
- znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację.

Wybranej osobie zaoferujemy:
- ciekawe wyzwania związane z nowoczesną technologią,
- samodzielne stanowisko i odpowiedzialną pracę,
- motywujący system wynagradzania,
- pakiet świadczeń socjalnych: np. kartę Benefit, ubezpieczenie Medicover,
- umowę o pracę na czas nieokreślony.

Prezentacja firmy

Harpo Sp. z o. o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems