Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy producent oprogramowania Cad2Cad Software, poszukuje studentów lub absolwentów na stanowisko Programisty C++ / C#

Jesteśmy prężnie działająca firmą tworzącą oprogramowanie w zakresie konwersji, wizualizacji i edycji rysunków CAD&DTP.

Kandydat będzie członkiem zespołu tworzącego aplikacje w języku C++ lub C# dla szerokiego rynku użytkowników systemów CAD i DTP.

Będzie brał udział w rozwoju takich aplikacji jak konwertery, edytory i przeglądarki formatów CAD i DTP oraz przy realizacji interesujących i innowacyjnych narzędzi i aplikacji CAD w oparciu o środowisko programistyczne Microsoft Visual Studio 2003/2008 .NET.

Możliwa praca zdalna z domu.

Wymagania

Wymagania:

* bardzo dobra znajomość języka C++
* bardzo dobra znajomość środowiska MS Visual Studio i MFC
* znajomość technologii .NET (C#, ASP)
* znajomość zagadnień programowania obiektowego
* znajomość zagadnień grafiki komputerowej, programowanie w OpenGL
* znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie i tworzenie dokumentacji
* umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
* umiejętność pracy w zespole, kreatywność, solidność

Atutem będzie:

* znajomość programowania baz danych, aplikacji internetowych
* znajomość języka UML, XML
* znajomość STL, doxygen
* znajomość systemów kontroli wersji: CVS, SubVersion
* znajomość zagadnień CAD

Prezentacja firmy

W.E.I.S Engineering GmbH & Co KG jest miedzynarodową firmą inżynieryjną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
min. 9 miesięcy lub umowa o dzieło/zlecenie
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
możliwa praca zdalna
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy