Programista C/C++

Sii Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków
Wyzwania przed Tobą:

W związku z rozwojem projektu 5G poszukujemy inżynierów C/C++, system inżynierów oraz architektów którzy chcieliby dołączyć do zespołu i pracować nad rozwojem sieci 5G Core w chmurze oraz architekturze mikroserwisów. Dołączając do zespołu będziesz miał możliwość rozwoju innowacyjnych projektów, które mają wpływ na użytkowników telefonii komórkowej na całym świecie.

Zadania:

  • Projektowanie oprogramowania, wdrażanie, analizowanie i rozwiązywanie złożonych problemów inżynieryjnych i problemów w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych
  • Tworzenie oraz przeglądanie wymagań dotyczących specyfikacji funkcjonalnych, projektowych i interfejsowych w oparciu o wymagania systemowe i sprzętowe
  • Analiza specyfikacji 5G oparta na 3GPP oraz analiza wymagań i rozwój oprogramowania w zakresie 5G Core, OAM, NG-RA
Oczekiwane umiejętności:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C/C++
  • Doświadczenie w pracy z Linuxem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana:

  • Znajomość technologii używanych w projekcie: Python, Nokalva, Kubernetes, Docker, Helm Charts
  • Znajomość rozwiązań cloudowych (Openstack, AWS, Google Cloud)
  • Doświadczenie w telekomunikacji
Korzyści dla Ciebie:
  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodobają Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie