Programista C/C ++

Radevelia Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku programisty C/C ++ będzie członkiem zespołu programistów w dziale B&R, których zadaniem jest tworzenie i rozwijanie oprogramowania dla systemów diagnostyki samochodowej, automatyki przemysłowej oraz systemów zarządzania i obsługi projektów badawczo- rozwojowych.

Oczekujemy:

  • znajomości języków C i C++, poparta doświadczeniem zawodowym lub przy realizacji projektów hobbystycznych
  • praktycznej znajomości systemów Linux oraz Windows
  • znajomość języka angielskiego w stopniu niezbędnym do korzystania z dokumentacji
  • umiejętności testowania tworzonego oprogramowania
  • umiejętności samodzielnej jak i zespołowej realizacji zadań

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • świadczenia socjalne
  • doskonałą atmosferę i partnerskie relacje
  • najnowsze narzędzia pracy
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska
  • możliwość samodoskonalenia
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.