Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyć w planowaniu i tworzeniu projektów oraz dołączy do zespołu odpowiedzialnego za utrzymywanie i rozwijanie obecnych aplikacji w obszarze koncentrującym się na rozwiązaniach opartych o języki C/C++ (i/lub Java).

Charakterystyka pracy:

◾ projektowanie nowych rozwiązań informatycznych

◾ rozwój flagowych produktów firmy

◾ udział w tworzeniu referencyjnych projektów

◾ weryfikacja poprawności dostarczanego kodu

◾ dokumentowanie oraz konserwacja tworzonych aplikacji

◾ uczestnictwo i wsparcie na wszystkich etapach cyklu rozwoju oprogramowania

◾ wprowadzanie innowacji, projektowanie i dostarczanie nowych funkcji i wersji oprogramowania

◾ dbałość o doskonałą jakość kodu i zapewnienie technologicznej gotowości do wprowadzenia na rynek nowych produktów

◾ proponowanie rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych

Wymagania

◾ dobra umiejętność programowania w C i C++

◾ dobra znajomość zagadnień w zakresie relacyjnych baz danych

◾ mile widziana znajomość: JPA, JSF, Spring, Glassfish/Payara, Maven

◾ samodzielność, komunikatywność, szybkie przyswajanie wiedzy, zaangażowanie w przydzielone zadania oraz umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się

◾ motywacja i chęć do pracy w bardzo dynamicznym środowisku

◾ chęć do poszerzania wiedzy i tworzenia nowych rozwiązań

◾ zdolność samodzielniej realizacji zadań

◾ gotowość do podjęcia pracy na pełny etat w siedzibie firmy

◾ poszukujemy osoby otwartej, potrafiącej pracować w zespole

◾ osoba zatrudniona zostanie na stanowisku odpowiadającym jej umiejętnościom i posiadanemu mniejszemu lub większemu doświadczeniu

Oferujemy:

◾ stabilne zatrudnienie (umowę o pracę) w doświadczonym zespole

◾ ciekawą pracę w dynamicznym zespole programistów

◾ atmosferę opartą na współpracy

◾ indywidualne podejście do każdego pracownika

◾ możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi projektami IT

◾ pracę nad unikalnymi rozwiązaniami

◾ możliwość zdobywania doświadczenia na dynamicznie rozwijającym się i atrakcyjnym rynku rozwiązań IT dla administracji publicznej

◾ przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

Korelacja Systemy Informatyczne jest firmą specjalizującą się w projekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy