Opis stanowiska pracy

Firma Aplixcom Solutions tworzy i oferuje autorski system Aplixcom SCADA-MES, który został bardzo dobrze przyjęty na rynku.

Rozwiązanie Aplixcom SCADA-MES to system informatyczny, który zapewnia zaawansowane mechanizmy analiz, reakcji, optymalizacji oraz automatyzacji sterowania procesami produkcyjnymi integrujące systemy klasy ERP ze stanowiskami pracy oraz maszynami zaopatrzonymi w dowolne sterowniki PLC.

System APLIXCOM SCADA-MES został wyróżniony nagrodą Produktu Roku czasopisma Control Engineering.

APLIXCOM Solutions jest również laureatem jubileuszowej edycji konkursu INNOVATOR MAŁOPOLSKI – nagroda za 1 miejsce w kategorii Technologie Informacyjne i Komunikacyjne za innowacyjne rozwiązanie dla produkcji: Aplixcom SCADA-MES.

Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych ludzi z pasją, którzy swój talent chcą wykorzystać w samodzielnym tworzeniu czegoś nowego i wyjątkowego.

Oferujemy:

• wyzwanie w aspekcie technicznym

• samodzielne stanowisko pracy z możliwością awansu

• praca w stabilnej, kameralnej firmie z wieloletnim doświadczeniem

• zagwarantowane szkolenia z najnowszych rozwiązań informatycznych

• udział w tworzeniu nowatorskiego systemu zarządzania procesami produkcyjnymi Aplixcom SCADA-MES w oparciu o platformę OPC

• umowę o pracę

• pakiet ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i najbliższej rodziny

Wymagania

• umiejętność programowania w C#

• dobra znajomość platformy ASP.NET MVC

• dodatkowym atutem będzie znajomość ASP.NET Web API, OData oraz Entity Framework

• preferowane studia kierunkowe informatyka lub automatyka

Prezentacja firmy

Misja, dla której działamy jest prosta: Chcemy dostarczać jak najlepsze ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting