Billennium Sp. z o.o.

Programista Baz Danych

Miejsce pracy: Lublin, Warszawa

Zadania:

- Projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań w ramach złożonego środowiska bazodanowego

- Dbanie o rozwój zaawansowanych systemów informatycznych

- Optymalizacja baz danych

- Analiza i rozwiązywanie pojawiających się problemów dotyczących baz danych oraz modelowanie danych zgodnie z dobrymi praktykami pracy projektowej

- Udział w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania (w tym aktywny udział w fazie testowania nowych rozwiązań)

- Współpraca w ramach zespołów projektowych ze specjalistami z szeroko pojętego obszaru Business Intelligence

- Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej

Oczekiwania:

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- Bardzo dobra znajomość środowiska MS SQL Server

- Praktyczne umiejętności programistyczne – dobra znajomość SQL oraz T-SQL

- Dobra znajomość języka angielskiego

- Znajomość dobrych praktyk projektowych w pracy z relacyjnymi bazami danych

- Znajomości narzędzi: MS Visual Studio 2010-2017, MS SQL Server Management Studio oraz systemu kontroli wersji: PVCS/SVN/TFS lub innego

- Mile widziane doświadczenie w obszarach: testów automatycznych rozwiązań BI (framework tSQLt), SSAS, SSIS, wizualizacji danych (np. Tableau) i/lub znajomość narzędzi DACPAC/Redgate

Nasza oferta:

- Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę/B2B)

- Szkolenia wstępne i opieka doświadczonego mentora

- Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

- Darmowe zajęcia z języka angielskiego

- Budżet szkoleniowy oraz integracyjny

- Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym

- Realne możliwości rozwoju i awansu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.