Programista Baz Danych (MS SQL Server)

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Naszym klientem jest firma zatrudniająca ok. 2 tysięcy pracowników oraz posiadająca ok. 200-osobowy dział IT. Realizuje unikalne projekty IT w skali krajowej.

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie schematu DB
  • Optymalizacja zapytań SQL, schematu
  • Optymalizacja serwera SQL pod kątem wydajności
  • Wsparcia architektów i zespołów programistycznych w zakresie wykorzystania SQL Server

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub z dziedziny nauk ścisłych
  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku programisty baz danych MS SQL
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft SQL Server 2014/2016
  • Bardzo dobra znajomość T-SQL
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych
  • Doświadczenie w modelowaniu danych
  • Doświadczenie w optymalizacji zapytań SQL
  • Umiejętność określania wymagań sprzętowych pod bazę danych

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość zagadnień HA oraz bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (25 dni płatnego urlopu) / umowa o pracę
  • 90 -100 PLN +VAT za godzinę pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne, kartę sportową
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach
  • Elastyczny czas pracy

VLOG