Cyclad Sp. z o.o.

Programista Back-end

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zdalnie / Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki:

  • Rozwijanie warstwy back-end w ramach międzynarodowego projektu
  • Tworzenie autorskich aplikacji rozproszonych
  • Budowanie aplikacji w oparciu o popularne technologie chmurowe
  • Tworzenie i rozwijanie interfejsów API
  • Projektowanie i implementowanie skalowalnych rozwiązań w oparciu o Kubernetes
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności
  • Możliwość wdrażania własnych, innowacyjnych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w projektach komercyjnych
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w języku Go i/lub Java i/lub C/C++ (preferowany język Go)
  • Doświadczenie w rozwijaniu API backend’owego
  • Doświadczenie w realizacji projektów opartych na technologiach chmurowych
  • Znajomość systemów kontroli wersji takich jak GIT
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i otwartość na nowe technologie
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Doświadczenie związane z Kontenerami, Docker’em i Kubernetes
  • Doświadczenie pracy w metodologiach zwinnych (szczególnie Scrum)
  • Doświadczeni w korzystaniu z systemu Jira

Oferujemy:

  • Pracę prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy w międzynarodowych projektach
  • Tworzenie rozwiązań w najnowszych technologiach i wpływ na ich wybór
  • Współpraca z inżynierami z największych firm IT na świecie
  • Regularne imprezy integracyjne
  • Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami
  • Możliwość podróży służbowych lub realizacji projektów w USA
  • Udział w międzynarodowych konferencjach związanych tematycznie ze stanowiskiem pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.