ManpowerGroup Sp. z o.o.

Programista/ Automatyk

Miejsce pracy: Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica

Miejsce pracy: Głogów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość zdobycia interesujących doświadczeń
  • Indywidualne możliwości rozwoju zawodowego
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość układów hydrauliki i pneumatyki
  • Znajomość sensoryki

Zadania:

  • Pisanie programów robotów przemysłowych, archiwizowanie programów roboczych
  • Nadzór nad parametrami procesu zgodnie z dokumentacją WPS
  • Korygowanie spoin na podstawie raportów innych wydziałów (QS)
  • Dozór stanu technicznego maszyn
  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z planem
  • Opracowanie oraz wdrażanie rozwiązań technicznych celem polepszania jakości wydajności
  • Prowadzenie dokumentacji dot. przebudowy, awarii, napraw, analizy awarii, problemów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy