Programista - Automatyk – Serwisant

Tezaurus

Katowice, śląskie

Tezaurus

Od: Tezaurus
Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy polską firmą zajmującą się dystrybucją oraz serwisem automatycznych urządzeń przemysłowych renomowanych, światowych producentów. Projektujemy oraz produkujemy również swoje urządzenia. Biuro handlowe firmy oraz warsztat znajduje się w Katowicach, ale obsługujemy teren całej Polski. Większość napraw realizujemy zarówno w siedzibie firmy, jak i u klienta. Ze względu na rozwój i stale zwiększającą się ilość zleceń poszukujemy Automatyka - Programistę, który dołączy do zespołu naszych techników i zwiększy nasze moce przerobowe.

Miejsce pracy: Katowice / serwisowanie i montaż maszyn w całej Polsce

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wykonanie nowych lub modernizacja istniejących układów sterujących w oparciu głównie o systemy SIEMENS;
  • Projektowanie schematów elektrycznych i montaż szaf sterujących;
  • Tworzenie nowych programów;
  • Korekta i opracowywanie programów powierzonych;
  • Kompleksowy montaż maszyn – nadzór + wykonawstwo;
  • Opieka serwisowa nad urządzeniami pracującymi u klientów pod kątem automatyki.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie komunikowania się w razie potrzeby z automatykami naszych dostawców;
  • Umiejętność programowania systemów sterowania przede wszystkim w środowisku SIMATIC STEP7, TIA;
  • Dyspozycyjność i ogólnopojęta kultura techniczna;
  • Znajomość mechaniki maszyn, układów pneumatycznych, elektrycznych i automatycznych;
  • Umiejętność budowania układów elektrycznych i projektowania schematów elektrycznych;
  • Doświadczenie techniczne w zakresie serwisowania urządzeń;
  • Bardzo dobra znajomość komputera z oprogramowaniem Windows;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Ciekawe i rozwojowe stanowisko pracy w rozwijającej się firmie. Szkolenia z serwisowanych urządzeń oraz kontakt z nowymi rozwiązaniami w zakresie mechaniki, napędów i automatyki. Wynagrodzenie na poziomie rynkowym z możliwością dodatkowego dochodu w postaci prowizji od wyniku finansowego danego projektu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Tezaurus