Programista ASP .NET

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla Klienta specjalizującego się w wykorzystywaniu nowych technologii (tj. druk 3D) w branży medycznej, motoryzacyjnej, lotniczej, projektowej czy e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:Programista ASP .NET

Będziesz miał dostęp do nowych technologii, możliwość wdrażania własnych rozwiązań do nowego projektu, który będzie wymagał głównie tworzenia a niewiele utrzymania.

Produkcja realizowana na potrzeby ciekawych branż takich jak: eyewear, aerospace.

Zadania i obowiązki:

• Budowanie i dostarczanie oprogramowania,

• Współpraca z innymi programistami, QA i analitykiem biznesowym,

• Projektowanie i wdrażanie nowych funkcji i modyfikacja aplikacji wspierającej produkcję opartą na mikroservicesach Electron i Cloud,

• Estymacja zadań i integracja z systemami zewnętrznymi,

• Zakres kodu z testami jednostkowymi i integracyjnymi.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, kierunkowe,

Min. 2 lata doświadczenia w pracy z C # i JavaScript,

• Język angielski na poziomie bardzo dobrym (komunikatywność w mowie jak i w piśmie),

• Rozwój strony serwera ( ASP.NET WebAPI),

• Rozwój strony klienta (HTML, CSS, Aurelia lub inny framework MVVM),

• Umiejętność pisania dobrze zoptymalizowanego i sprawdzalnego kodu

(testy jednostkowe i integracyjne),

• Wysoki poziom umiejętności analitycznych i algorytmicznych,

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

• Umiejętności zarządzania czasem i dobra organizacja pracy,

Mile widziana znajomość Node.js, Git, Azure AppServices.

Oferujemy:

• bezpośrednie zatrudnienie na zasadach umowę o pracę,

• coroczną rewizję wynagrodzeń, premie świąteczne

• dodatki do wynagrodzenia: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna,

• transport firmowy na trasie Wrocław - Bielany,

• elastyczne godziny pracy (początek między 7:00 a 10:00),

• sponsorowane lekcje języka angielskiego/polskiego,

• premie świąteczne,

• realny wpływ na rozwój firmy (skrzynka sugestii),

• w opracowaniu m.in. catering, karta multisport, B2B, PKUP.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media