Programista ASP.NET

Enter IT

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • praca wyłącznie zdalna
  • długoterminowy kontrakt
  • samodzielne lub grupowe tworzenie aplikacji internetowych w ASP.NET
  • rozwijanie istniejącego oprogramowania
  • proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
  • analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem
  • wsparcie dla klientów firmy
  • testowanie aplikacji
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • znajomość .NET, ASP.NET, HTML
  • znajomość środowiska Visual Studio
  • znajomość DevExpress ASP.NET
  • znajomość SQL, LinqToSql i ADO.NET
  • umiejętność programowania w C#, JavaScript
  • samodzielność i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki i poszerzania umiejętności

Prezentacja firmy

Firma Enter IT zajmuje się: <br/>- tworzeniem oprogramowania dedykowaneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy