Opis stanowiska pracy

Firma ASCO Systemy Informatyczne jest obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

Osoba obejmująca stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • rozwój i tworzenie aplikacji internetowej w technologii ASP.NET Core,
  • samodzielne realizowanie projektów informatycznych,
  • rozwój i implementację nowych funkcjonalności.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

    • dobrej znajomości platformy .NET,
    • doświadczenia w tworzeniu aplikacji Webowych z użyciem (ASP.NET Core lub ASP.NET 4.6)
    • dobrej znajomości środowiska Visual Studio
    • znajomośći i doświadczenia w użyciu HTML4/5, xHTML, CSS2/3, AJAX, JavaScript (jQuery),
    • znajomości relacyjnych baz danych,
    • samodzielności, sumienności, odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widzana znajomośc następujących technologii:

  • system kontroli wersji Git,
  • konfiguracja i praca z serwerem IIS
  • HTML5, CSS, AJAX, JavaScript/Typescript(jQuery, Angualr2),Wcf, Rest, ASP.NET Razor
  • bazy danych Oracle

W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • tworzenie nowych rozwiązań web opartych na wieloletnim doświadczeniu,
  • stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • pakiety medyczne,
  • kartę multisport,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Nasza g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości