Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Sp. k.
Firma Simtech Automatyka Przemysłowa świadczy usługi w zakresie projektowania, programowania i uruchamiania instalacji automatyki przemysłowej.

Działamy głównie w branży motoryzacyjnej. Zrealizowaliśmy projekty w zakładach samochodowych Audi, VW, Opel, BMW, Fiat, Porsche, Mercedes, Jaguar, MAN i wielu innych.

Projektujemy i uruchamiamy stacje zrobotyzowane, systemy transportu technologicznego, systemy zarządzania produkcją oraz linie produkcyjne i maszyny w wielu innych branżach (transport i logistyka, energetyka, przemysł maszynowy).

Zatrudniamy około 50 specjalistów z branży automatyki, robotyki, informatyki i elektryki. Bazując na najnowocześniejszych technologiach zrealizowaliśmy ponad 600 projektów na całym świecie (UE, Chiny, RPA, Meksyk, Brazylia, Rosja i wiele innych).

Z naszych usług korzystają zarówno firmy polskie jak i duże koncerny zagraniczne. Dzięki solidnej pracy i utrzymywaniu wysokiego standardu usług jesteśmy doceniani i polecani przez dotychczasowych klientów.

Firma istnieje od 2001 r., posiada stabilną sytuację finansową i nieustannie się rozwija.

W 2013 roku firma przeniosła się do nowej siedziby w Gliwicach, a w 2016 został utworzony nowy oddział w Balicach, pod Krakowem.

Funkcjonalnie urządzone biura oraz dobra lokalizacja zapewniają komfortowe warunki pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista AR/VR

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • Opracowanie oprogramowania następnej generacji dla urządzeń AR
  • Współtworzenie aplikacji oraz systemów informatycznych opartych o technologie rozszerzonej oraz wirtualnej rzeczywistości projektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów;

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu (C #, C ++)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka
  • Dobra orientacja i pasja w tematach związanych z Augmented i Virtual Reality
  • Specjalizacja w projektowaniu i wdrażaniu wysokowydajnego, testowalnego kodu wysokiej jakości
  • Umiejętność tworzenia czystego kodu
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji kodu
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie poszerzania własnych kompetencji w oparciu o dokumentacje

Mile widziane :

  • Ambicja, autonomia i kreatywność w rozwiązywaniu problemów i uczeniu się w locie
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w programowaniu grafiki 3D za pomocą interfejsów API Direct3D, OpenGL ES
  • Doświadczenia w tworzeniu gier silnikowych Unity 3D
  • Codzienne doświadczenie i biegłość w zakresie kontroli kodu źródłowego i ciągłej integracji
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Sp. k. Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Sp. k.