Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Programista Aplikacji Web

Kraków, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

PA/KRK/10/2017
Miejsce pracy: Kraków
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem/ką ostatnich lat studiów technicznych
  • masz min. 1 rok doświadczenia w programowaniu obiektowym
  • znasz dobrze:  C# (DDD), WebAPI 2 (C#), HTML5, SCSS,
  • język angielski – min. B1
  • Angular 2 (Type Script) oraz Ms SQL Server - znajomość mile widziana

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • udział w opracowaniu i tworzeniu responsywnej web-aplikacji dedykowanej do zarządzania produkcją/przemysłem
  • programowanie zgodnie ze specyfikacją projektową
  • tworzenie testów jednostkowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej projektu
  • testowanie i poprawianie błędów aplikacji

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • praca w biurze na terenie Krakowa od pon-pt w godz.8.00-16.00
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pakiet specjalistycznych szkoleń zagranicznych
  • możliwość pracy nad interesującymi projektami dla międzynarodowych koncernów

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy