PROGRAMISTA APLIKACJI WEB

EZUniverse Inc.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy utalentowanego programisty aplikacji webowych do pracy w ugruntowanym międzynarodowym zespole zajmującym się rozwojem rozproszonego systemu przetwarzającego video oraz dane z kas fiskalnych.

Kandydat będzie odpowiedzialny za implementację nowych i rozwój istniejących komponentów dotyczących baz danych.

OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie, implementowanie, utrzymanie i monitorowanie aplikacji opartych o technologie web
  • Analiza wymagań biznesowych, projektowanie i przygotowywanie dokumentacji projektowej przez cały cykl życia oprogramowania
  • Raportowanie postępu i stanu do lidera projektu
  • Wsparcie i praca z innymi członkami zespołu

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: 5000zł – 10000zł (Kontrakt B2B) w zależności od formy współpracy oraz osiąganych efektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w firmie produktowej, skupionej na celu, prawdziwie innowacyjnej i rozwojowej.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy w zdolnym zespole
  • Stabilizacja – stawiamy na długą współpracę
  • Udział w programie "Option Plan"
  • Pakiet szkoleniowy
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • Ubezpieczenie grupowe

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji ASP.Net (C#)
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript, jQuery, CSS (SASS, LESS or STYLUS), HTML5, AngularJS, KnockoutJS
  • Wiedza dotycząca zasad Responsive Design oraz Mobile Design, dobrych wzorców UI/UX
  • Dobre zrozumienie i doświadczenie z produkcyjnym cyklem życia oprogramowania
  • Tytuł magistra inżyniera informatyka lub nauk pokrewnych lub ostatni rok studiow
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, jak również zdolność do pracy samodzielnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Elastyczność i zdolność adaptacji w podejściu do potrzeb biznesowych

DODATKOWE ATUTY:

  • Znajomość podstaw programowania baz danych MS SQL Server (T-SQL)
  • Umiejętność pracy z systemami wersjonowania, automatycznego testowania funkcjonalnego i wydajnościowego
  • Certyfikaty Microsoft związane z programowaniem aplikacji web

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się rozwojem oprogramowania oraz skalowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria