Programista Aplikacji PL/SQL - Analityk w branży dystrybucji energii elektrycznej

REED Engineering

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Dla naszego klienta, dużego operatora z branży dystrybucji energii elektrycznej, poszukujemy doświadczonego programisty/analityka z obszaru Business Intelligence związanego z bazami i analizą danych pomiarowych w sektorze energii.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie bazami danych i rozwijanie systemów oraz aplikacji do administracji danymi z pomiarów przesyłanej energii elektrycznej;
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań do istniejącego systemu - po analizie oczekiwań biznesowych;
  • kontakt i ścisła współpraca z usługodawcami aplikacji i rozwiązań IT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne);
  • min. 3 letnie doświadczenie w zakresie administrowania systemami/aplikacjami;
  • wiedza w obszarze programowania PL/SQL / baz danych Oracle;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • samodzielność i zorientowanie na cele oraz oczekiwania biznesowe;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w branży energetycznej (operatorów/dystrybutorów energii elektrycznej, gazu i produktów paliwowych, a także dostawców rozwiązań IT dla tego sektora).

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w uznanej i solidnej spółce z branży energetycznej;
  • opiekę medyczną;
  • szkolenia;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwości rozwoju;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.