Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Programowanie w językach PHP i JavaScript - rozbudowanych, ciekawych serwisów internetowych i aplikacji webowych.

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Wymagania

Wymagania

  • znajomość jednego z języków JavaScript, PHP, C++, Java, Python,
  • znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność samodzielnego uczenia się nowych technologii,
  • język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • znajomość architektury MVC,
  • znajomość systemu Linux,
  • znajomość HTML / CSS (Less) / Javascript (jQuery),
  • znajomość GIT (Jira / Bitbucket),
  • doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM.

Prezentacja firmy

Firma wfirma.pl sp. z o.o. jest pionierem oraz liderem w Polsce ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce