Programista Aplikacji Mobilnych

Katowice, śląskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Systemy informatyczne dla edukacji
  • Typ projektu: Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnej
  • Godziny pracy: Elastyczne (start pracy pomiędzy 6:00 - 9:00)
  • Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie: 600-800 PLN/dzień+ VAT (w zależności od doświadczenia)
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B
  • Rozpoczęcie pracy: ASAP

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji mobilnych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o jakość kodu tworzonej aplikacji
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu

Wymagania:

  • 4 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych na platformę iOS
  • Doświadczenie w programowaniu na platformę Android (mile widziane)
  • Praktyczne doświadczenie z Java Script, Cordova, Webpack, Vue.js, WebStorm, Jenkins
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość technologii REST API

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę Multisport
  • Pracę na komputerach Macbook Pro
  • Narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy