Programista Aplikacji Mobilnych

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Systemy informatyczne dla edukacji
  • Typ projektu: Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnej
  • Godziny pracy: Elastyczne (start pracy pomiędzy 6:00 - 9:00)
  • Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie: 600-800 PLN/dzień+ VAT (w zależności od doświadczenia)
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B
  • Rozpoczęcie pracy: ASAP

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji mobilnych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o jakość kodu tworzonej aplikacji
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu

Wymagania:

  • 4 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych na platformę iOS
  • Doświadczenie w programowaniu na platformę Android (mile widziane)
  • Praktyczne doświadczenie z Java Script, Cordova, Webpack, Vue.js, WebStorm, Jenkins
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość technologii REST API

Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę Multisport
  • Pracę na komputerach Macbook Pro
  • Narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.