Programista aplikacji mobilnych Java, C++ lub Objective-C (praca zdalna)

AutoMapa Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Praca zdalna.

Do obowiązków na stanowisku Programista aplikacji mobilnych Java, C++ lub Objective-C, będą należeć:

  • Tworzenie aplikacji mobilnych od podstaw
  • Utrzymywanie i rozwijanie aplikacji na platformy Android i/lub iOS
  • Testowanie tworzonych aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji stworzonych rozwiązań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (IT)
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość wybranego API: Android (Java lub C++) i/lub iOS (Objective-C)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej
  • Wysoka samodzielność i umiejętność planowania pracy

Mile widziane, na stanowisku Programista aplikacji mobilnych Java, C++ lub Objective-C:

  • Znajomość innych API
  • Znajomość programowania wielowątkowego, zarządzania pamięcią i optymalizacji
  • Znajomość trendów technologicznych i UX
  • Portfolio / ciekawa aplikacja mobilna

Prezentacja firmy

AutoMapa sp. z o.o. jest producentem rozwiązań informatycznych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy