Opis stanowiska pracy

Jesteśmy 15-osobowym zespołem, który współpracuje z prężnie rozwijającą się firmą, dla której realizujemy ciekawe i stanowiące wyzwania projekty. Wspieramy klienta we wszystkich obszarach jego działalności (m.in. w zakresie logistyki, obsługi biura, sprzedaży i księgowości, planowania łańcuchów dostaw).

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

  • udział w ciekawym projekcie wykorzystującym zwinne metodyki pracy
  • opiekę mentora w pierwszych miesiącach pracy
  • przejrzysty proces wdrożenia i wsparcie całego zespołu
  • elastyczne godziny pracy
  • oertę szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych – zarówno z zakresu technologii, zagadnień biznesowych jak i umiejętności miękkich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny (m.in. karta Multisport Benefit, prywatna opieka medyczna)

Wymagania

Zapraszamy do nas jeśli:

  • ukończyłeś/aś studia na kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • znasz SQL i chcesz poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie
  • masz podstawową wiedzę z zakresu C#/C++
  • chcesz mieć realny wkład w projektowanie i wdrażanie rozwiązań u klienta
  • lubisz wyzwania a komunikacja nie sprawia Ci problemów
  • jesteś gotowy/a do pracy w pełnym wymiarze godzin

Mile widziane przez nas będą:

  • doświadczenie w zespołowej pracy nad wspólnym kodem
  • znajomość systemu wersjonowania Git

Jesteśmy firmą tworzącą oprogramowanie dla biznesu, mocno dostosowane do... indywidualnych potrzeb naszych klientów. Rozwiązujemy te problemy, których nie da się rozwiązać poprzez stosowanie ogólnodostępnych programów klasy ERP. Jesteśmy firmą opartą o samoorganizujące się zespoły i mamy bardzo spłaszczoną strukturę zarządzania. Każdy pracownik ma wpływ na kształt firmy i możliwość współdecydowania w różnych sprawach – od tych najmniejszych, aż do strategicznych i finansowych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - ERP , Praca IT - Sprzedaż , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Project Management