Programista AngularJS

Blunovation Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Blunovation to dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna i konsultingowa oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie Automatycznej Identyfikacji, systemów klasy ERP/MES/MRP/CMMS/EAM/FSM/Service Management, Internetu Rzeczy, Rzeczywistości Rozszerzonej oraz Aplikacji Mobilnych. Do rozbudowywanego zespołu naszej firmy poszukujemy programistów PHP.

Podstawowe zadania osoby na stanowisku Programisty PHP:

 udział w kompleksowych projektach informatycznych AutoID/IoT/EAM/CMMS/Service Management/Augmented Reality z zastosowaniem ww technologii
 współpraca w tworzeniu aplikacji mobilnych na Android, iOS, Windows Mobile
 szeroko pojęta integracja systemów informatycznych np. z systemami ERP, SCADA np. SAP, INFOR, Wonderware

Oferta Blunovation:

 umowa o pracę (może być praca na kontrakt)
 bardzo dobre wynagrodzenie
 dynamiczny rozwój w różnych technologiach i obszarach IT
 różnorodność projektów w całym przemyśle w Polsce i na świecie
 możliwość podróży zagranicznych

Wymagania

Podstawowe oczekiwania:

 Doskonała znajomość JS Angular (minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia)
 Bardzo dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych w szczególności MSSQL i MySQL
 Doskonała znajomość HTML5, CSS3 (LESS / SASS), RWD
 Doskonała znajomość VanillaJS dodatkowym atutem
 Bardzo dobra znajomość AngularJS 1.x
 Umiejętność analizy kodów źródłowych
 Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
 Umiejętność pisania testów jednostkowych JS
 Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji w tym języku
 Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
 Entuzjazm do pracy w ww technologiach i projektach, zaangażowanie, samodzielność

Prezentacja firmy

Blunovation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy