Programista Angular - Praca Zdalna

VLOG 1

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest rozwijająca się polsko-amerykańska firma z siedzibą główną w San Francisco. Firma tworzy platformę dla klientów zewnętrznych z infrastrukturą w całości opartą na Amazon Web Services.

Zakres obowiązków:

  • Nasz klient, softwarehouse, tworzy aplikacje webowe z bazami danych opartymi w chmurze dla klientów na całym świecie. W miejscu pracy wykorzystywany jest AngularJS 1, Coffescript. Firma w przyszłości będzie migrować w stronę JS 6+, Angular 2 lub React.
  • Codzienna praca z zespołami rozlokowanymi globalnie (USA, Australia, Polska) jest prowadzona przez GitHub.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w AngularJS1
  • Mile widziana znajomość JS6+ oraz Angular2
  • Mile widziana Amazon Web Services – całość infrastruktury oparta na AWS
  • Znajomość Jenkins i przeprowadzania testów automatycznych
  • Język angielski - komunikatywny
  • Samodyscyplina, otwartość

Nasz klient oferuje:

  • Kontrakt B2B
  • Całkowitą pracę zdalną
  • Budżet na konferencje / szkolenia / literaturę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP