Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Rozwój i utrzymanie systemów informatycznych używanych w telekomunikacji
• Analiza wymagań biznesowych
• Optymalizacja rozwiązań informatycznych
• Kontrola jakości wytwarzanego oprogramowania

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności z obszaru telekomunikacji i mediów
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy

Wymagania

• Znajomość co najmniej dwóch języków programowania
• Znajomość bazy danych Oracle (w tym PL/SQL) lub MS SQL
• Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowany profil informatyczny
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Ukierunkowanie na kreatywne rozwiązywanie problemów
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
• Umiejętność szybkiego zrozumienia tematu zgłaszanego incydentu oraz rozwiązywania problemów. Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność pracy w zespole
• Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań

Prezentacja firmy

Scapaflow Consulting jest dynamicznie rozwijającą się firmą konsultingow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy