Programista / Analityk

Akcja Job

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA / ANALITYK
Miejsce pracy : praca zdalna z Polski / ewentualnie praca na miejscu we Francji u pracodawcy

Zadania:
- analiza wymagań biznesowych i potrzeb IT związanych z zarządzaniem
- aktywny udział w projektowaniu i tworzeniu nowych narzędzi
- projektowanie i wdrażanie pulpitów nawigacyjnych
- utrzymanie baz danych
- projektowanie, realizacja i wdrażanie oprogramowania aplikacyjnego
- opracowanie dokumentacji technicznej i podręczników
- szkolenie użytkowników

Nasz partner oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach francuskich z francuskim pracodawcą
- możliwość pracy zdalnej z Polski
- interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość WinDev
- bardzo dobra znajomość Excel ( w tym Makra ), Microsoft SQL, MySQL
- znajomość oprogramowania INSIDE
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego
- wykształcenie informatyczne ( minimum licencjat )
- podstawowe doświadczenie , najlepiej w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji do zarządzania
- terminowość, dokładność, samodzielność
- umiejętność pracy w zespole, umiejętności pedagogiczne i biznesowe ( tworzenie dobrych relacji na linii IT - biznes )

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.