Programista/Analityk SAS

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Projektowanie przetwarzań i struktur danych w środowisku narzędzi SAS
  • Projektowanie, programowanie i rozwój procesów ETL
  • Wsparcie w analizie wymagań biznesowych i przekładaniu ich na wymagania systemowe

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji SAS
  • Doświadczenie z przetwarzaniem danych SAS (4GL, SAS DI studio)
  • Znajomość narzędzi ETL
  • Znajomość oprogramowania SAS w stopniu zaawansowanym
  • Dobra znajomość SQL oraz doświadczenie w pracy z bazami danych
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom min. B1)

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub matematyczne

OFERUJEMY:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (posiadamy swoją własną markę szkoleniową)
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w fantastycznym zespole, który nie tylko uwielbia swoją pracę, ale i spędzać czas razem na karaoke czy grach planszowych
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, częste spotkania integracyjne

B2Bnetwork