Programista/Administrator Baz Danych Oracle

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Warszawa, mazowieckie

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. działa od 1992 roku.
W swojej działalności łączy funkcje banku zrzeszającego i banku komercyjnego. Tworzy największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Łączna liczba prawie 3000 placówek i blisko 4000 bankomatów daje pozycję czołowej instytucji w kraju. Jako bank zrzeszający, Bank BPS S.A. świadczy usługi dla banków spółdzielczych, będąc równocześnie ich partnerem biznesowym i reprezentantem w środowiskach opiniotwórczych.

W obszarze działalności komercyjnej Bank BPS S.A. oferuje usługi bankowe dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Sieć sprzedaży obejmuje zasięgiem cały kraj. Specjalizuje się w obsłudze samorządów, rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego, handlu, rzemiosła i turystyki. Centrala Banku BPS S.A. mieści się w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • rozwój Hurtowni Danych i innych systemów bazodanowych,
  • tworzenie Data Martów,
  • tworzenie interfejsów zasilających,
  • tworzenie podsystemów jakości danych,
  • tworzenie raportów,
  • serwisowanie i administrowanie tworzonymi podsystemami.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie informatyczne,
  • doświadczenie w realizowaniu wyżej wymienionych zadań,
  • dobra praktyczna znajomość programowania w językach PL/SQL i SQL,
  • praktyczna znajomość co najmniej jednego uniwersalnego języka programowania, sprawność w posługiwaniu się warsztatem programisty,
  • doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi,
  • znajomość baz Oracle, zasad budowy hurtowni danych i interfejsów pomiędzy systemami dla przesyłania danych,
  • samodzielność, znajomość organizacji procesu rozwoju oprogramowania i umiejętność pełnienia także innych jego ról, poza rolą programisty,
  • mile widziana wiedza i doświadczenie w obszarach merytorycznych jak bankowość, finanse, rachunkowość, sprawozdawczość.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w Banku z polskim kapitałem,
  • ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.