Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Program Talentów

Bielsko-Biała, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OPIS PROGRAMU

Program skierowany jest do absolwentów i studentów studiów ekonomicznych. W trakcie 12 miesięcy uczestnik ma okazję pracować w różnych departamentach firmy i zdobyć ogólną wiedzę o działaniu i funkcjonowaniu Shared Service w Polsce.

W ramach księgowości (obsługa globalna) są to działy:

  • Purchase to Pay
  • Order to Cash
  • General Accounting

W ramach HR Services ( obsługa klienta polskiego lub włoskiego):

  • Personal Administration
  • Payroll
  • Center of Excellence

W ramach Process Support:

  • Metodologia
  • Reporting
  • Project

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie ekonomiczne (preferowane kierunki: Finanse, Księgowość, Rachunkowość, Controlling) - warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny;
  • Mile widziana znajomość innego języka;
  • Gotowość do nawiązania długoterminowej współpracy;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie;
  • Rozwój zdolności przywódczych;
  • Zatrudnienie na podstawę umowy o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Księgowość / Audyt