Program stażowy - Akademia Lidera

Verita HR Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Verita HR Polska Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru  zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na  wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Chcesz pracować z najlepszymi?

Uczyć się pod okiem doświadczonych specjalistów?

Pracować przy ciekawych projektach?

Poznać tajniki pracy w agencji rekrutacyjnej?

Zgłoś się do pierwszego w Polsce programu stażowego prowadzonego przez agencję zatrudnienia Verita HR Polska - Akademia Lidera

Opis stanowiska:

• Wsparcie pracowników w spotkaniach biznesowych z klientami, dostawcami i partnerami firmy

• Współpraca z pracownikami w celu kształtowania odpowiedniej kultury organizacyjnej firmy

• Uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych

• Współtworzenie planów biznesowych

• Dbanie o odpowiednią komunikację wewnętrzną w firmie, prowadzenie badania satysfakcji pracowników i Klientów firmy

• Praca z zaawansowanym systemem CRM - 4D, obsługującym wszystkie struktury firmy

• Praca z wyspecjalizowanym systemem Comarch Optima

Wymagania:

• Jesteś studentem ostatnich lat studiów, absolwentem do pół roku po studiach

• Masz za sobą doświadczenia w organizacjach studenckich, odbyłeś pierwsze praktyki zawodowe

• Chcesz poznać tajniki pracy w agencji zatrudnienia, zdobyć szlify zawodowe z zakresu marketingu, PR, rekrutacji, outsourcingu i payrollu

• Jesteś kreatywny, lubisz pracować z ludźmi

• Bardzo dobrze władasz językiem angielskim

Oferujemy:

• Płatny staż

• Pakiet szkoleń

• Współpracę z profesjonalistami w firmie o startup’owym charakterze

• Owocowe wtorki

Informacje dodatkowe:

Program składa się z dwóch etapów, pierwszy obejmuje 3 miesiące i polega na miesięcznej współpracy z managerem każdego departamentu. Uczestnik programu nabędzie umiejętności z obszarów: rekrutacji, marketingu, PR, outsourcingu i payrollu.

Kolejny etap będzie polegał na dwunastomiesięcznym, bezpośrednim wsparciu Dyrektora firmy w jego codziennych obowiązkach.

Możliwość odbycia stażu otrzymają dwie osoby.

Jeżeli zaciekawiła Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV!

Program stażowy Verita HR Polska

Verita HR to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.