Program Manager

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która w związku z pozyskaniem nowego klienta poszukuje do jego obsługi osoby na stanowisko:

Program ManagerMiejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Udział w regularnych spotkaniach z klientem i utrzymywanie z nim stałego kontaktu
  • Ustalanie planów sprzedaży i produkcji
  • Renegocjowanie uzgodnień zawartych w kontrakcie, przy udziale i wsparciu struktur globalnych organizacji
  • Bieżące informowanie klienta o etapach realizacji produkcji i ewentualnych trudnościach
  • Konsultowanie wszelkich zmian z klientem
  • Utrzymywanie dobrych relacji klienta z firmą
  • Dostosowanie działań do oczekiwań klienta poprzez koordynowanie wprowadzania zmian wewnątrz firmy w wymaganym obszarze
  • Planowanie budżetu dotyczącego realizacji programu
  • Analiza wskaźników sprzedaży, realizacji budżetu, naliczanie kosztów materiałowych, kosztów zasobów ludzkich, sprzętu
  • Naliczanie kosztów i zysku brutto programu, ciągła poprawa rentowności
  • Inicjowanie działań zmierzających do racjonalizacji produkcji przy współpracy ze specjalistami zajmującymi się danym obszarem
  • Monitoruje terminowość płatności klienta

Nasze oczekiwania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku o analogicznym zakresie zadań
  • Znajomość procesów produkcyjnych oraz logistycznych wpływających na realizację kontraktów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, syntezy danych, pozwalające na skuteczną analizę rynku, potencjału klienta, planowanie działań

Nasz Klient oferuje:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami oraz dostęp do nowoczesnych technologii
  • Jasne kryteria awansu
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej, grupowe ubezpieczenie NNW, wiadczenia z ZFŚS
  • Umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.