Professional Scrum Master / Agile Coach

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Firma naszego klienta jest wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych i zatrudnia obecnie ponad 500 osób w Polsce.

Nasz klient wykorzystuje nowoczesne technologie informatyczne, Business Intelligence oraz Big Data, aby dostarczyć klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie organizacji w zwinnym dostarczaniu wartościowych produktów i wysokiej jakości technicznej
  • wspieranie zespołu w samoorganizacji, poprawie efektywności, komunikacji i ciągłym doskonaleniu
  • dbanie o przestrzeganie przez zespół przyjętych w organizacji zasad współpracy i praktyk budowania oprogramowania
  • pomoc w usuwaniu przeszkód i ochrona przed zewnętrznymi zakłóceniami
  • wspieranie Product Ownera w jego roli
  • promowanie dobrych praktyk Agile w organizacji

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Scrum Mastera
  • dobre zrozumienie roli Scrum Mastera w zwinnej organizacji, a przede wszystkim różnicy między Scrum Masterem a Project Managerem
  • doświadczenie w budowaniu i wspieraniu samoorganizujących się zespołów
  • doświadczenie w pracy na poziomie organizacji
  • umiejętność budowania relacji, zarządzania konfliktem, moderacji i facylitacji
  • mile widziany background techniczny
  • mile widziany certyfikat PSM 2

 Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Udział w ciekawych projektach i pracę pełną wyzwań
Devire Devire Devire Devire